Company Name
Режим работы: ПН–ПТ: 10.00 - 18.30, СБ и ВС по договоренности
Сейчас у нас не рабочее время, офис закрыт. Пишите в Viber и там оставляйте заявки (мы не справочная аэропорта, а турфирма в Киеве)
Для бронирования онлайн используйте ссылки ниже
РАССЫЛКА ГОРЯЩИЕ ТУРЫ И БИЛЕТЫ
Отсканируйте QR-Code или кликните на него или ссылку чтобы вступить в сообщество Директ Тур в Viber и узнавать первыми про акции, дешевые туры, скидки на чартеры!
Рейтинг: 99 из 100, отзывов 453, голосов 5011

Новости компании Директ Тур

Туристів звільнили від обов'язкової самоізоляції. Українцям для в'їзду потрібна вакцинація або негативний тест, або ж антитіла після одужання.
В'їзд до Чорногорії громадянам України з 24.04.2021 дозволено БЕЗ ТЕСТІВ чи сертифікатів вакцинації.
Для нерезидентів Кіпру:
• Обов'язкова наявність Cyprus Flight Pass
Цей документ зобов'язані заповнювати всі пасажири, що в'їжджають на Кіпр, незалежно від громадянства, віку та країни, звідки здійснюється в'їзд. Без заповненого Cyprus Flight Pass авіакомпанія має право відмовити в перевезенні.
Починаючи з 15.03.2021 всі пасажири,
що подорожують до Туреччини повинні заповнювати Traveler Entry Form. Зазначена форма повинна бути заповнена за 72 години до рейсу.
В'їзд іноземців на територію Йорданії дозволено за умови дотримання ряду карантинних правил.
С 1 января 2021 года в Дубае открыта третья ветка метро «Маршрут 2020» (Route-2020). На первом этапе будут работать 4 станции: Jebel Ali, The Gardens, Discovery Gardens и Al Furjan. Еще три станции, включая конечную EXPO 2020, откроются позднее в этом году.
Наразі вирішили нагадати, що треба знати про відпочинок на Шрі-Ланці під час пандемії:
- після прильоту на Шрі-Ланку необхідно здати повторний тест на Covid-19 на 1 і 5й день, аналіз замовлений заздалегідь і буде проведено в готелі після приїзду.
Туроператор "Директ Тур" г.Киев ©  2008 - 2021
Любое использование материалов разрешено только со ссылкой на сайт https://www.vse-oteli.com/
#секретныескидки в Viber и Telegram